MENU:

O FIRMIE
OFERTA
FOLDERY
KONTAKT


NASZ ASORTYMENT!!!

Gwarantujemy pełny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny sprzedawanych przez nas automatów szlifierskich.


nowości
AR8

POWŁOKA AR2-IRYS plus
Nanoszona na soczewki mineralne bezbarwne i fotochromowe o współczynniku załamania światła n=1.5÷1.9. Barwa odbicia resztkowego zależna jest od współczynnika załamania światła i zmienia się od zielonej dla soczewek o n=1.5 do wrzosowozielonej dla soczewek o n=1.9.

POWŁOKA AR5-ZŁOCIEŃ plus
Nanoszona jest również na soczewki mineralne bezbarwne i fotochromowe o współczynniku załamania światła n= 1.5. Posiada barwę odbicia resztkowego w subtelnym złotym kolorze.

AR6-JANTAR
Elegancka wielowarstwowa powłoka antyrefleksyjna na soczewki organiczne o złotej barwie odbicia resztkowego. Soczewki ze \"złotym antyrefleksem\" są chętnie noszone zarówno przez kobiety, jak i przez mężczyzn.

IZOPLAST 150 NG FOTO G
Szare organiczne soczewki jednoogniskowe fotochromowe NG, o właściwościach: transmitancja w stanie rozjaśnienia 88%, w stanie zaciemnienia 14%; 3. kategoria transmitancji świetlnej, stuprocentowa redukcja promieniowania UV-A i UV-B; gęstość 1,27 g/cm3. Soczewki te są bardzo funkcjonalne, szybko ulegają zaciemnieniu i równie szybko się rozjaśniają.

IZOPLAST 150 NG FOTO B BIF-C28
Brązowe organiczne soczewki dwuogniskowe fotochromowe NG, o właściwościach: transmitancja w stanie rozjaśnienia 88%, w stanie zaciemnienia 17%; 3. kategoria transmitancji świetlnej, stuprocentowa redukcja promieniowania UV-A i UV-B; gęstość 1,27 g/cm3. Soczewki te doskonale łączą funkcje soczewek bifokalnych i soczewek fotochromowych. Jest to ciekawa oferta dla osób z presbyopią, które lubią nosić soczewki fotochromowe.

RODZINA MASZYN ACCURA SX/ACCURA CX/ACCURA PRO
To maszyny o zwartej konstrukcji mogące pracować jako samodzielne urządzenia all-in-one (odwzorowanie kształtu oprawki, centrowanie i blokowanie soczewki, szlifowanie i polerowanie krawędzi). W zależności od typu czynności te są mniej lub bardziej zautomatyzowane, a urządzenia przeznaczone są dla mniejszych lub większych zakładów optycznych.

Accura Sx
Dla mniejszej ilości prac, więcej czynności manualnych,

Accura Cx
Dla średniej ilości prac, wysoka automatyzacja,

Accura Pro
Dla dużej ilości prac, wysoka automatyzacja, bardzo duża szybkość działania.

RODZINA MASZYN ACCURA CL+ AXCELL/ACCURA LAB+AXCELL
Zalecane do pracy w sieciach - jeden automat szlifierski Accura Cl/Lab może współpracować z wieloma skanocentroskopami Axcell lub Scanform Net.

Accura Cl + Axcell
Pełna automatyzacja w odwzorowaniu oprawki oraz w blokowaniu i centrowaniu soczewek jednoogniskowych, wieloogniskowych i progresywnych.

Accura Lab + Axcell
Pełna automatyzacja w odwzorowaniu oprawki oraz w blokowaniu i centrowaniu soczewek jednoogniskowych, wieloogniskowych i progresywnych. Obróbka soczewek z dużo większą szybkością.admin